Érd vezető nyelviskolája

Ahol Te írod az órarended!

Nyelviskolánk egy 15 éve működő, családias vállalkozás Érden. Diákjaink a környező tucatnyi Pest megyei településről járnak hozzánk. Angol és francia nyelvet tanítunk 10 évestől 65 évesig mindenkinek, stabil tanári gárdával. A nyelvtanulás célja lehet nyelvi érettségire való felkészülés, külföldi munkavállalás, magyar munkahely általi elvárás, nyelvvizsga megszerzése, önmegvalósítás vagy akár a külföldre szakadt családtagokkal való kommunikáció.

Hogy miért vagyunk a legjobbak?

A válasz egyszerű – nálunk a diák az első…….mindig!

Ez megnyilvánul az oktatási módszertanunkban, az időpontok rugalmas áthelyezésében, a választható bérlet típusokban. Arra törekszünk, hogy ha nálunk vagy tényleg jól érezd magad, parkolót biztosítunk neked, használhatod a WiFi hálózatunkat, forró teát vagy hideg ásványvizet kérhetsz. Ha órákig nálunk vagy használhatod a konyhánkat és a szünetekben nyitott teraszunkról élvezheted Érd legszebb panorámáját!

Különleges oktatási módszer

SEHOL MÁSHOL ÉRDEN!

Nálunk Te írod az órarendet

8:00 és 20:30 között akkor jössz, amikor akarsz angolból!

A saját tempódban haladsz

nem hátráltat más magánóra szakmai előnye, csoportos árakon megfizethető

100% figyelem

a tanár egyénileg foglalkozik veled

Fiatalos tanári gárda

De több mint 8 éves gyakorlattal

Tanulható nyelvek

Angol nyelv

Francia nyelv

15 éves

FENNÁLLÁS

DIÁK

ELÉGEDETTSÉG

Hallgatóink véleménye

ROZGITS KÁROLY

Rugalmasan tudom megválasztani a nyelvóra idejét, így minden nap munka mellett eljutok angolra. Szeretem, hogy az egyéni nyelvtanulói sebességre figyelemmel van az óra.

KERTÉSZ ZSÓFI

Imádok ide járni, mert az órák jó hangulatban telnek, és csak tőlem függ, hogy milyen tempóban haladok. Az Uptownnal 5 hónap alatt a nulláról elértem a középfokot. Biztos vagyok benne, hogy az itteni tanárok segítsége nélkül ez nem sikerült volna.

MOCSÁRYNÉ SZILVIA

Csak ajánlani tudom az iskolát, mert nagyon látványos fejlődésen megy keresztül mindenki. Az oktatás színvonalas, rugalmas és minden óra jó hangulatú.

MIT MONDANAK RÓLUNK NYELVTANULÓINK?

“Nyugodt légkör, korrekt ügyintézés, csak ajánlani tudom őket. Jó ár-érték arány.”

ANTAL ZSOLT

“A 21. század nyelviskolája.”

FETZER GYÖRGYI

“Amikor nyelviskolát kerestem, álmodni sem mertem, hogy van ilyen hely.”

ZSÖMBÖLYNÉ NÉMETH ADRIENN

Sikeres nyelvvizsgázóink

2023. 10. 27.|

László Bettina sikeres LCL felsőfokú nyelvvizsgát tett. Végh Vili, Csató Domonkos, Petheő Anikó pedig sikeres

SZERETNÉD KÖTELEZETTSÉGEK NÉLKÜL KIPRÓBÁLNI AZ UPTOWN MÓDSZERÉT?

Ha szeretnél kipróbálni minket, akkor javasoljuk Neked a START csomagot. Ebben a csomagban 2×2 óra van, és mindössze 5000 Ft-ba kerül. Így mielőtt vennél tőlünk egy nagy bérletet, van lehetőséged arra, hogy mindent, élőben letesztelj! A START csomagot személyesen, az oktatásszervezőnknél kell majd kifizetned, de érdemes itt bejelentkezni előre. Miután elküldted ezt az űrlapot, 24 órán belül hívni fogunk, hogy mikor tudsz kezdeni.